Salon piękności
na wymiar

Profesjonalny salon piękności

Dziś salony piękności mają niezwykle bogatą ofertę. Z tego względu ich aranżacja powinna być nie tylko elegancka, ale i praktyczna. Ten cel pomogą Ci osiągnąć meble przygotowane na specjalne zamówienie. Z firmą Meble Prato stworzysz swój własny salon piękności na wymiar Kraków, który sprawi, że praca będzie czystą przyjemnością.

Szafki, kontenery, komody, parawany

Salon piękności na zamówienie Kraków to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć podczas aranżacji wnętrza. Świeże spojrzenie, doświadczonego projektanta może całkowicie odmienić dany lokal. W zależności od tego, jak wygląda lista usług, które świadczysz, pomieszczenie można podzielić na kilka stref. Jeśli posiadasz lokal, złożony z kilku pokojów, każdy z nich może pełnić inną, ściśle określoną rolę.

Aby stworzyć najlepsze miejsce w mieście, przede wszystkim umów się z nami na spotkanie. Podczas rozmowy z naszym ekspertem, opowiedz o swojej działalności, daj się lepiej poznać. Dzięki temu, stworzą oni projekt, który będzie oddawał Twoją osobowość. Odwiedzając Twój lokal, projektanci dokonają niezbędnych pomiarów, sprawdzą jak duże oraz ile masz okien. To podpowie im, jak najlepiej ustawić poszczególne elementy lub jak zaaranżować konkretne strefy. Następnie nadejdzie czas na przygotowanie projektu. Podczas tej części planowana jest każda szafka, komoda czy kontener. Każda z nich ma mieć konkretne zadanie i ma być praktyczna. Sięganie do konkretnego mebla ma być wręcz intuicyjne. To sprawi, że Twoja praca będzie o wiele przyjemniejsza. Jednocześnie, konkretne ustawienie poszczególnych elementów pozwoli na wydobycie z salonu maksimum przestrzeni i stworzenie intymnej, relaksującej atmosfery. Gdy zatwierdzisz przygotowany przez naszych specjalistów projekt, zajmiemy się dostarczeniem materiałów i montażem poszczególnych mebli. Meble Prato to bowiem kompleksowa obsługa klientów.

Jesteśmy przekonani, że z nasza pomocą całkowicie odmienisz swój salon piękności. Chętnie pomożemy Ci w stworzeniu oazy spokoju, w której każdy może przejść niesamowitą metamorfozę nie tylko zewnętrzną, ale i wewnętrzną.