studio@mebleprato.pl
+48 510 714 191

Oferta

Kuchnie na wymiar od Prato

idealnie dopasują się do Twoich potrzeb i pomogą stworzyć wymarzoną przestrzeń w Twoim domu.

Wygodny proces:

Określenie potrzeb

Dopasowanie projektanta

Rozpoczęcie procesu projektowego

Prezentacja projektu

Finalizacja projektu

Zakończenie

Zlecenie projektu kuchni odbywa się zazwyczaj w kilku krokach:

Określenie potrzeb:
Zastanów się nad wizją swojej wymarzonej kuchni – określ, jak chcesz wykorzystać przestrzeń i sprecyzuj preferowany styl (nowoczesny, klasyczny, minimalistyczny itp.).

 

Dopasowanie projektanta:
Umawiamy się na spotkanie, a następnie dopasowujemy do Ciebie projektanta, aby omówić szczegóły i cele projektu.

 

Rozpoczęcie procesu projektowego:
Po wybraniu projektanta określamy zakres pracy, harmonogram, cenę i warunki współpracy, a następnie podpisujemy umowę. W trakcie procesu współpracujemy z projektantem, dostarczając informacje na temat Twoich preferencji i potrzeb.

 

Prezentacja projektu:
Przedstawimy Ci koncepcję wizualną obejmującą plany, wizualizacje 3D, listę materiałów itp. Masz prawo prosić o zmiany i poprawki, dopóki projekt nie będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

 

Finalizacja projektu:
Po akceptacji finalnej wersji projekt zostaje zatwierdzony, a następnie przechodzimy do realizacji meble na wymiar. Możesz też skorzystać z pakietu pod klucz.

 

Zakończenie:
Otrzymujesz od nas dokumentację projektu (np. rysunki techniczne, specyfikacje materiałów) na wypadek ewentualnych zmian w przyszłości.

Pamiętaj, że każdy projekt może być nieco inny – zależy to od projektanta i specyfiki pracy. Ważne jest przede wszystkim precyzyjne określenie oczekiwań i komunikacja z projektantem na każdym etapie, aby uzyskać ostateczny projekt kuchni, który odpowie Twoim potrzebom i gustom.


ZADZWOŃ: 510 714 191