fbpx
studio@mebleprato.pl +48 574 220 246

O nas

Jesteśmy biznesem rodzinnym, który powstał w 2009 r. Od samego początku nasz kierunek rozwoju wyznaczają nowoczesne technologie i trendy w branży, z którymi jesteśmy na bieżąco.

Sukces naszej marki jest oparty na wzajemnym zaufaniu, pasji i szacunku do klientów. Zawsze staramy się sprostać ich wymaganiom i przygotowujemy dla nich wyjątkowe projekty od a do z. Wychodzimy z założenia, że dom to miejsce szczególne, które pozwala na moment zatrzymać czas i łączy członków rodziny. Przez lata praktyki staliśmy się ekspertami w tworzeniu mebli oraz aranżacjach wnętrz.

Naszą ofertę kierujemy do tych, którzy cenią sobie prestiż, optymalne rozwiązania oraz komfort. Lubimy dzielić się pięknem, dlatego każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i w każdy wkładamy całe swoje serce.

Poza projektowaniem mebli zajmujemy się również budowaniem gotowych i urządzonych domów premium. Posiadamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie w kreowaniu przestrzeni mieszkalnych. Dzięki naszym umiejętnościom, doświadczeniu oraz zaangażowaniu powstają tak prestiżowe osiedla, jak m.in. PraDom700. Każdego dnia dążymy do tego, by uczynić nasze inwestycje jeszcze piękniejszymi.

Dominika Marzec

Współzałożycielka firmy

founders

Dominika Marzec

Współzałożycielka firmy

Paweł Marzec

Współzałożyciel firmy

lat obecności na rynku
0
krajów, w których realizowaliśmy projekty
0
m2 powierzchni parku maszyn
0