Pokój dziecięcy
na wymiar Kraków

Stwórz dziecku pokój jak z bajki

Pokój dziecięcy powinien być azylem dla młodego człowieka. To miejsce, w którym przeżywa pierwsze przygody, podróżując po światach stworzonych we własnej wyobraźni. To tu organizuje przyjęcia i podwieczorki dla swoich lalek oraz buduje wielkie konstrukcje z klocków. To wreszcie w tym pokoju powstają tajne bazy, budowane z koców i klamerek. W Meble Prato wiemy jak stworzyć bezpieczną i kreatywną przestrzeń dla dziecka.

Pokój dziecięcy na wymiar - Kraków

Dlaczego warto zdecydować się na pokój dziecięcy na wymiar Kraków? Po pierwsze to świetny pomysł dla pomieszczeń, które mają niestandardowe wymiary lub są nieustawne. W ten sposób można maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, bez niepotrzebnego zagracania. Po drugie, można stworzyć dziecku indywidualnie dopasowane meble, które będą odpowiadały jego osobowości. Po trzecie, pokój dziecięcy na zamówienie Kraków to również meble, które mogą być ponadczasowe. Zespół naszych projektantów może przygotować taki wystrój, który przetrwa wiele lat i z czasem stanie się pokojem nastolatka.

Jakie meble powinny znaleźć się w pokoju dziecięcym?

Wiele osób zastanawia się, jakie meble powinny znaleźć się w pokoju dziecka. Jako eksperci w tej dziedzinie stawiamy przede wszystkim na praktycyzm. Czy wiesz, że możemy stworzyć przewijak, który jednocześnie będzie komodą? Gdy dziecko urośnie, zdejmiesz blat, a komoda nagle przekształci się w szafki, które możesz ustawić dowolnie. Jeśli pokój dziecięcy na wymiar Kraków ma obejmować również indywidualnie zaprojektowane łóżko, możemy przygotować takie, które za dnia będzie wygodną kanapą. Pod nim mogą znajdować się schowki na drobiazgi. W pokoju młodego człowieka nie powinno zabraknąć też wygodnego biurka, przy którym będzie odrabiać lekcje i zdobywać wiedzę z kolejnych dziedzin nauki. To wreszcie także pojemne szafy lub zestaw komód, które można dowolnie przestawiać, tworząc zupełnie nowe, młodzieżowe aranżacje. Warto zadbać również o półki na książki – i te szkolne, i te, które po prostu lubi czytać. Najpierw może być to miejsce na przytulanki i ulubione zabawki. Z czasem ich miejsce zajmą lektury.

Jesteśmy kreatywnym zespołem i nie boimy się wyzwań. Opowiedz nam o swoim dziecku, a przygotujemy dla niego wyjątkowy projekt pokoju, w którym będzie czuło się dobrze i bezpiecznie.