Lokal gastronomiczny
na wymiar Kraków

Modny i przestronny lokal gastronomiczny

W gastronomii wielkość lokalu ma ogromne znaczenie. To od niej zależy, ile stolików uda nam się zmieścić w danym pomieszczeniu. To z kolei przekłada się na liczbę klientów. Ważne jest również, aby umiejętnie poradzić sobie z każdą wielkością wnętrza i swoje pozorne wady, przekuć w atuty. Specjaliści w tej dziedzinie pracują w naszej firmie.

Aranżacja z głową

Lokal o nawet największej powierzchni może zostać okaleczony wizualnie poprzez nieodpowiednią aranżację, projekty, ustawienie mebli. Trzeba zrobić to z głową i zastanowić się, jak można ustawić najwięcej stolików, aby klienci nie przeszkadzali sobie wzajemnie i czuli się komfortowo, a jednocześnie, aby Twoja firma zarobiła na tym. Świetnym pomysłem bez wątpienia jest lokal gastronomiczny na wymiar Kraków. Dlaczego? To aranżacja z miarą w ręku. Nasi projektanci lepiej od Ciebie poznają wymiary Twoich pomieszczeń i biorąc pod uwagę ustawienie drzwi wejściowych, liczbę oraz wielkość okien oraz lokalizację, np. toalety i kuchni przygotują swoją wizję Twojego lokalu.

Niewielki czy duży lokal - przygotujemy aranżację każdego

Każdy lokal gastronomiczny na zamówienie Kraków możemy zaprojektować tak, że wzbudzi on podziw. W dużych pomieszczeniach chętnie korzystamy z przestrzeni, światła, ustawiamy bar, który przyciągnie uwagę. Całość związana jest z naszymi klientami, z tym jaką kuchnię oferują, jakimi są ludźmi.

Nie zostawiamy bez pomocy również tych mniejszych lokali. Okazuje się, że przy odpowiedniej aranżacji, nawet najmniejszy z nich – może przekuć swoje rozmiary w ogromną zaletę i stać się miejscem, do którego potrzebna jest rezerwacja. Oczywiście podstawą takiej działalności jest kuchnia, ale wystrój także nie jest bez znaczenia. Stworzenie kameralnej i intymnej atmosfery może sprzyjać nie tylko romantycznym kolacjom we dwoje, ale i światowi biznesu, gdzie spotkania wymagają dyskrecji. Nasi projektanci potrafią stworzyć każde wnętrze.

Słuchamy klientów

Każdy projekt powstaje nie tylko w oparciu o wymiary danego lokalu. To również ogromny udział naszych klientów. Każdą decyzję konsultujemy z nimi. Służymy również dobrą radą oraz sugestiami co do kolorów, wielkości danych elementów czy materiałów, z których powinny zostać wykonane. Wierzymy, że jedynie przy takiej współpracy, możemy stworzyć miejsce, które naprawdę będzie TWOJE.