Łazienka na wymiar

Łazienka na wymiar

Meble Prato to firma, która oferuje meble przygotowane na wymiar dla każdego klienta indywidualnie. Z naszą pomocą przygotujesz wyposażenie każdego pomieszczenia w swoim domu. Sypialnia, salon, kuchnia, pokój dziecięcy, biuro? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dlatego w naszej ofercie znalazła się również łazienka na wymiar Kraków.

Dobry projekt kluczem do sukcesu

Łazienka jest takim miejscem, w którym każdy centymetr ma znaczenie. Powinien być dobrze wykorzystany. Jako specjaliści w branży, staramy się łączyć to co piękne, z pożytecznym, tworząc nasze projekty. Z tego powodu uważamy, że łazienka na wymiar Kraków jest świetnym pomysłem. Dlaczego? Możesz w ten sposób dostosować ją do swoich potrzeb i sprawić, że będzie naprawdę optymalna.

Łazienka na wymiar Kraków to znacznie więcej, niż jedynie szafka pod umywalkę. W Meble Prato przygotujemy całą zabudowę do tego typu pomieszczenia. Powiedz nam, jak wyglądają Twoje codzienne rytuały, co jest dla Ciebie najważniejsze w łazience i jaki jest jej metraż, a my przygotujemy dla Ciebie fantastyczny projekt! Znajdzie się w nim miejsce na brudną odzież, kosmetyki, chemię gospodarczą czy czyste ręczniki.

Dzięki temu, że wszystkie meble przygotowywane są pod wymiar, nie musisz martwić się tym, że przestrzeń w Twojej łazience będzie zagracona. Zadbamy o to, abyś czuł swobodę, poruszając się po niej. Ważne jest także to, aby układ poszczególnych szaf i szuflad był intuicyjny. Dlaczego? Nie będziesz zastanawiać się, w której szafce znajduje się suszarka albo świeże ręczniki. Po prostu, odruchowo po nie sięgniesz! Tak zaprojektowana łazienka na wymiar Kraków, może nawet optycznie wydawać się większym pomieszczeniem. Mają na to wpływ typy zamontowanych mebli, ich kolor oraz wykończenie.

Właściwe produkty, na właściwym miejscu

Łazienka to jedno z trudniejszych pomieszczeń. Meble umieszczone w tym miejscu powinny być dostosowane do panujących w nim warunków. Mowa o zwiększonej wilgotności i cieple, które niemal cały czas panują w łazience. Decydując się na współpracę z nami, nie musisz obawiać się odchodzących listewek czy bąbli powietrza pod okleiną. W swojej pracy, wykorzystujemy te materiały, które przetrwają nawet w najtrudniejszych warunkach!

Oddaj łazienkę w ręce specjalistów

Mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu mebli na wymiar. Chętnie spotkamy się z Tobą i dowiemy się czegoś więcej na temat łazienki Twoich marzeń. Następnie wykonamy potrzebne pomiary i w oparciu o nie przygotujemy projekt, który po Twojej aprobacie, wprowadzimy w życie.