ul. Piastowska 2, 32-010 Kocmyrzów k/Krakowa          studio@mebleprato.pl            +48 510 714 191

Oferta

Meble na wymiar od Prato

idealnie dopasują się do Twoich potrzeb i pomogą stworzyć wymarzoną przestrzeń w Twoim domu.

Niezależnie od tego, czy szukasz nowoczesnych mebli do salonu, funkcjonalnej kuchni, praktycznej sypialni, eleganckiej łazienki czy przestrzeni komercyjnej, nasza oferta mebli na wymiar pozwoli Ci stworzyć unikalne wnętrza, które odzwierciedlają Twój styl i osobowość.

W naszej ofercie
znajdziecie między innymi:

Meble łazienkowe

Meble na wymiar

Meble pokojowe

Zabudowa wnętrz

Sprzęt AGD

Co nas wyróżnia?

Od etapu projektowania, aż po montaż ostatniej śrubki trzymamy rękę na pulsie. Wszystkie meble wykonywane przez Prato są montowane przez najlepszych fachowców, którzy doskonale znają rozwiązania technologiczne wykorzystywane w danym projekcie. Dzięki zbudowaniu tak dobrze dobranej grupy specjalistów cieszymy się ogromnymi sukcesami w branży.

Wygodny proces:

Spotkanie

Pomiar

Wykonanie projektu

Spersonalizowane
doradztwo

Transport
i montaż

Profesjonalny projekt

to pierwszy etap naszej pracy. Zaczynamy od pobrania wymiarów, rozmowy z klientem i wysłuchania jego potrzeb, a następnie przedstawienia wszystkich dostępnych rozwiązań. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu oraz wykonanie mebli. Ostatni krok to profesjonalny montaż przez naszych fachowców. Wybierając Prato masz pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z ustaleniami.

W zakresie naszych usług, dużą rolę odgrywa doradztwo. Podpowiemy Ci, jak maksymalnie wykorzystać całą dostępną przestrzeń, zadbamy o nieszablonowe rozwiązania, które znacznie ułatwią codzienne użytkowanie, a także przyczynią się do poprawy ergonomii pomieszczeń. W ofercie naszej firmy znajdziecie również sprzęt AGD, co umożliwi pełne wyposażenie kuchni. Prato to meble szyte na miarę Twoich potrzeb!

Korzystamy z produktów renomowanych marek takich jak między innymi Blum, Hettich czy Peka, które oferują profesjonalne systemy i akcesoria meblarskie. Sięgając po sprawdzone podzespoły, gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość oferowanych produktów