Urządzenie mieszkania
pod klucz

Mieszkanie urządzone pod klucz Kraków

Odbierając mieszkanie, dom czy apartament od dewelopera często spotykamy się określeniem ”mieszkanie w stanie surowym” bądź wykończenie pod klucz. Oba te określenia się różnią nie tylko jeżeli chodzi o stan w jakim odbieramy Nasze wymarzone wnętrza, ale także u każdego dewelopera mogą oznaczać co innego.

Czy zdecydować się na wykończenie mieszkania przez dewelopera? To pytanie zadają sobie wszyscy. Nie raz czytamy o niekończących się bataliach pomiędzy kupującymi a firmą deweloperską, która oddaję mieszkanie czy dom do użytku o to, że jest to zrobione po prostu ”na odchodne”.

Zazwyczaj są to niekończące się spory a w ostateczności musimy i tak wynająć firmę, która to zrobi jak trzeba. Dlatego ważne żeby już na początku swojej drogi z kupnem mieszkania czy domu pomyśleć o firmie, którą rzetelnie i kompleksowo wykona wszystkie prace niezbędne do funkcjonowania w przestrzeni w której będziemy spędzać większość swojego życia.

Jeśli szukasz pomocy w wykończeniu mieszkania bądź domu a nie masz czasu na jeżdżenie po sklepach i chcesz oddać swoje mieszkanie do wykończenia w dobre ręce profesjonalistów to zapraszamy Cię do współpracy z doświadczoną firmą w zakresie wykończeń mieszkań, domów pod Twoją kieszeń na terenie Krakowa i okolic.

Zajmiemy się urządzeniem twojego wnętrza ”pod klucz” tak jak sobie to wymarzyłeś. Zaprojektujemy Twoje wnętrze na wymiar, wykończymy każdy pomieszczenie dbając o najmniejsze detale oraz wyposażymy wnętrze w meble na wymiar dopasowane do stylu Twojego wnętrza z największą jakością.

Wykończenie mieszkania pod klucz

Jesteśmy firmą projektowo – wykonawczą działającą na terenie Krakowa, ale również całego województwa małopolskiego. Wykończymy Twoje mieszkanie poczynając od koncepcji mieszkania, którą stworzymy razem, kolejnym etapem jest wizualizacja mieszkania, dzięki której będziesz mógł zobaczyć jaki będzie etap końcowy. Kolejnym krokiem jest wybór materiałów, których użyjemy do wykonawstwa projektu oraz kompleksową realizację.

Na każdym etapie będziesz miał pewność, że Twoje wnętrze realizuję się pod okiem doświadczonych projektantów wnętrz przez firmy budowlane z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlano wykonawczej. Każda propozycja wykończenia mieszkania jest poprzedzona określeniem budżetu przez Zamawiającego. Propozycje urządzenia mieszkania pod klucz są przez Nas dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Staramy się wykończyć mieszkanie na każdą kieszeń, oferujemy tym samym współpracę szytą na miarę dbając o dobry design każdego wnętrza. Solidnie wykonujemy wykończenia wnętrz mieszkań i domów w rozsądnych cenach dopasowanych do każdego budżetu. Jeżeli szukasz firmy w Krakowie, która kompleksowo zajmie się realizacją Twojego mieszkania to postaramy się sprostać każdej przestrzeni.

Zamów
darmową konsultację

Kontakt

Pakiety wykończeniowe mieszkań i domów

Wybierając firmę, która zajmie się kompleksowo realizacją wykończenia domu czy mieszkania pod klucz warto się kierować takimi wytycznymi jak: doświadczenie w wykonywaniu prac wykonawczo – remontowych mieszkań i domów, zaplecze specjalistów jakim dysponuję dana firma oraz możliwości współpracy w ramach zaprojektowania i wykończenia wnętrz jakie mogą nam zaproponować. Wszystkie prace wykonawcze w mieszkaniach deweloperskich oraz z rynku wtórnego wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy firmą, która prowadzi indywidualny nadzór nad każdą inwestycją.

Dysponujemy pakietami wykończenia mieszkań pod klucz na terenie Krakowa. Gwarantujemy niezmienność cen, które potrafimy Państwu oszacować po koncepcji. Przed podpisaniem umowy przedstawiamy Państwu pełen kosztorys wykończenia mieszkania pod klucz. Wybierając Naszą firmę do współpracy przy wykończeniu mieszkania czy domu pod klucz mogą być Państwo pewni najwyżej jakości użytych materiałów, perfekcyjnie dobranych produktów oraz wykonania mebli na wymiar i idealnie dobranych dodatków. Cały proces zwieńczy się wykończonym wnętrzem pod klucz dopasowanych do potrzeb Inwestora.

Wykończenie mieszkania ”pod klucz” – mieszkanie do zamieszkania

Naszym zadaniem określenie ”pod klucz” oznacza wykończenie i oddanie mieszkania całkowicie urządzonego. Oznacza to, że po odebraniu stworzonego przez Nas wnętrza powinniśmy się czuć tak swobodnie żeby wejść tam i od razu mieszkać. W podstawowym pakiecie możemy zaproponować wykonanie mieszkania deweloperskiego. Remont mieszkania z rynku wtórnego i zaprojektowanie i wykonanie go na nowo jest również do stworzenia przez Naszą firmę.

Biorąc pod uwagę współpracę z firmą projektowo-wykonawczą pod klucz muszę mieć Państwo na uwadze zdecydowanie się na taką formą wykonawstwa mieszkania ze znaczącym wyprzedzeniem. Jesteśmy firmą działającą na terenie Krakowa i okolic, która całkowicie poświeci się zrealizowania wymarzonego projektu domu czy mieszkania z uwzględnieniem czasowego wyprzedzenia tak, żebyśmy mogli poświecić się realizacji w 100%.

Czas oczekiwania na wykończenie mieszkania

Chcemy żeby Wasze wnętrze było wykonane na czas, ale nie zrobimy tego z dnia na dzień. Decydując się na współpracę z naszymi usługami projektowo-wykończeniowymi pamiętajcie o tym, że nie musicie się już o nic martwić – wszystko przemyślimy za Was! Realizacja ”pod klucz” nie jest jedynie skierowana dla osób, które nie mają czasu na urządzenie mieszkania i szukania wszystkiego na własną rękę.

Jesteście specjalistami w różnych dziedzinach- Nam możecie zaufać odnośnie Waszego wnętrza! Określenie ram czasowych realizacji mieszkania pod klucz czy domu zależy od metrażu, czasu oczekiwania na meble robione na wymiar w których również się specjalizujemy, więc kompleksowo wykonamy aranżację wnętrza.