Sypialnia na wymiar
Kraków

Sypialnia na wymiar

W Meble Prato doskonale wiemy, jak ważnym pomieszczeniem w każdym domu jest sypialnia. Jej właściciele powinni czuć się w niej bezpiecznie i komfortowo. Bardzo istotne jest to, aby znalazły się w niej elementy, które ułatwiają życie, ale nie dominują przestrzeni. Stąd powinny znaleźć się tam pojemne szafy lub garderoby, wygodne łóżka i praktyczne szafki nocne.

Sypialnia na dobry sen

Jako specjaliści doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wygląd sypialni ma ogromny wpływ na komfort Twojego snu. Ważny jest nie tylko kolor ścian, zasłon czy typ pościeli. Łóżka oraz komody czy szafy mają ogromny wpływ na to, czy Twój sen będzie spokojny i niezakłócony. Z tego względu sypialnia na zamówienie Kraków wydaje się być najlepszą możliwą opcją. Stworzysz takie miejsce, które będzie Twoim azylem i pozwoli Ci zapomnieć o codziennych troskach, stresie w pracy czy zmartwieniach. W niej odetchniesz i z pewnością się zrelaksujesz.

Wygodne łóżko

Nieodłącznym elementem każdej sypialni jest wygodne łóżko. Powinno być na tyle duże, żeby można było na nim swobodnie spać. Należy więc dostosować je do liczby osób, które spędzają w nim noce oraz do rozmiarów pomieszczenia, w którym ma się znaleźć. Standardowo klienci decydują się na wymiarach, oscylujących wokół materaca o wielkości 160cm x 200cm. Do tego dodawane są różnego rodzaju ramy oraz często fantazyjne zagłówki. W Meble Prato chętnie zaprojektujemy i przygotujemy dla Ciebie wygodne łóżko.

Pojemna szafa

Mnogość przedmiotów w sypialni nie sprzyja ani relaksowi, ani komfortowi. Z tego względu, warto zdecydować się na pojemne komody lub jedną dużą szafę, w której będziesz przechowywać swoje ubrania, bieliznę i inne drobiazgi. Za przesuwanymi drzwiami schowasz wszystkie przedmioty, w związku z czym nie będą zaprzątać Twoich myśli. Taka sypialnia na wymiar Kraków to fenomenalny pomysł, ponieważ dopasujemy szafę idealnie do wielkości pokoju.

W Meble Prato słuchamy każdego klienta. Praca z nami to kilka etapów. Po pierwsze spotykamy się z klientem i rozmawiamy z nim na temat jego potrzeb. Po drugie, dokonujemy pomiarów pomieszczeń. Po trzecie, przygotowujemy projekt mebli. Po czwarte, konsultujemy go z klientem. Po piąte, zajmujemy się dostawą poszczególnych elementów i ich montażem. Zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem!