Salon fryzjerski
na wymiar

Zaprojektuj z nami swój salon fryzjerski

Na rynku działa wiele salonów fryzjerskich. Większość z nich wygląda podobnie. Pierwsze wrażenie można wywrzeć tylko raz. To wbrew pozorom bardzo ważne i życiowe powiedzenie. Okazuje się, że jeśli nasz wystrój nie przyciąga klientów, umiejętności często stają się drugorzędną kwestią.

Luksus i komfort

Salon fryzjerski to miejsce, w którym klienci chcą poczuć się komfortowo. Muszą bowiem Ci zaufać, ponieważ oddają w Twoje ręce swoje włosy – swój wygląd. Stwórz więc wnętrze, które będzie wygodne, eleganckie, będzie oddawało Twoją osobowość, a jednocześnie pozwoli klientom na odrobinę relaksu. Pomogą Ci w tym doświadczeni projektanci w Meble Prato.

Jeśli o tę materię chodzi, salon fryzjerski na zamówienie Kraków powinien mieć wygodną kanapę, stolik kawowy oraz półkę z wyeksponowanymi kosmetykami, które klienci mogą kupić po wykonanej usłudze.

Witaj klientów uśmiechem

Lada recepcyjna to ten element, który przez wielu fryzjerów jest lekceważony. Dokonują zapisów niemalże na kolanie. Tymczasem lada jest ważną i wygodną częścią całego salonu. Może na niej znaleźć się kasa, terminal, komputer, który ułatwi dokonywanie zapisów. Widząc to miejsce, klient nie będzie czuł się zagubiony. Będzie wiedział, w którym miejscu może zapłacić za usługę oraz gdzie może umówić się na kolejną wizytę. Nasi projektanci znają doskonale atuty dobrej lady recepcyjnej i chętnie ją dla Ciebie przygotują.

Ciesz się praktycyzmem

Salon fryzjerski na wymiar Kraków to nie tylko ogromna precyzja w przygotowaniu każdego zaprojektowanego mebla czy elementu wyposażenia. To również praktyczna strona pracy. Stworzymy dla Ciebie kontenerki, w których będziesz bezpiecznie przechowywać swoje narzędzia pracy. Każde z nich będzie miało swoje miejsce. Wydobędziesz je bez trudu, a później bez problemu odłożysz. Przygotujemy dla Ciebie również specjalną szafę na farby, odżywki oraz szampony czy terapie dla włosów oraz miejsce, w którym dokładnie odmierzysz proporcje i przygotujesz specyfik do nałożenia na włosy.

Rozmieszczenie poszczególnych stref w Twoim salonie również będzie praktyczne i logiczne. Nie zwlekaj i już teraz umów się z nami na spotkanie! Opowiedz nam o swoim lokalu, a z pewnością razem przygotujemy prawdziwą perełkę!