Mała kawalerka
na wymiar w Krakowie

Przytulna, stylowa kawalerka

Kawalerka to ten typ mieszkania, który jest niemal kultowy. Ma swoich zwolenników i przeciwników. Jeśli jednak zdecydowałeś się na zakup lub wynajęcie takiej nieruchomości, z pewnością chcesz, aby była urządzona jak najlepiej. Świetnie trafiłeś. Meble Prato chętnie Ci w tym pomoże. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem w branży meblarskiej, dlatego uważamy, że mała kawalerka na wymiar Kraków to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Rozwiązania na miarę

Kawalerka to mieszkanie, w którym na niewielkim metrażu musisz zorganizować sobie różne aspekty życia. Powinno znaleźć się tam miejsce na sen, wypoczynek, pracę, gotowanie, podejmowanie gości. Na pierwszy rzut oka, wygląda na to, że potrzebnych będzie jakichś pięć pokojów. Z naszą pomocą stworzysz jednak nie tylko zachwycającą aranżację, ale i niezwykle praktyczną. Mała kawalerka na zamówienie Kraków powstaje bowiem według projektu, opartego na dokładnych pomiarach! Żaden z elementów nie znajdzie się tam przypadkowo.

Meblościanka? Dlaczego nie!

Meblościanki zazwyczaj kojarzą nam się z wielkimi, nieestetycznymi klocami, które można było zobaczyć jeszcze do niedawna w domach rodziców lub dziadków. Dzisiejsze meblościanki są idealnie skrojone, praktyczne, a do tego designerskie! Właśnie taki mebel możemy stworzyć dla Ciebie. Może być to miejsce, w którym przechowasz część rzeczy osobistych, a jednocześnie centrum rozrywki, z miejscem na telewizor. Do tego może dorzucisz adapter lub konsolę do gier oraz system nagłaśniający? Taka meblościanka może zostać dopasowana idealnie do Ciebie, zarówno jeśli chodzi o sposób wykonania, jak i kolorystykę czy kształt.

Jeśli łóżko - to tylko praktyczne

W Twojej kawalerce może znaleźć się również wygodne i ciekawe łóżko. Niestety, raczej nie możesz sobie pozwolić na ogromne łoże małżeńskie, które zajmie ½ lub nawet ¾ pokoju. Możesz za to zdecydować się na rozkładaną kanapę, narożnik lub innego typu łóżko, które za dnia może stać się również siedziskiem dla gości – takie meble również możemy umieścić w przygotowanym przez nas projekcie. Możemy też pójść o krok dalej i zaprojektować dla Ciebie zupełnie nowe rozwiązanie.

Do kompletu - kuchnia, łazienka i przedpokój

Chętnie zaprojektujemy całą kawalerkę, po to, aby stworzyć spójną całość. Nasza firma zajmuje się również wykonywaniem mebli kuchennych na wymiar, projektujemy także łazienki oraz szafy do przedpokoju. Z nasza pomocą stworzysz wnętrze, które będzie Twoim azylem.