Apteka na wymiar
Kraków

Praktycyzm ponad wszystko

W aptece nie ma miejsca na nieporządek oraz niepotrzebne meble. Wszystko ma mieć swój cel i przeznaczenie. W związku z tym niezwykle trudno jest dobrać meble, które mogą spisać się podczas tego zadania. Postaw na Meble Prato. Twoja apteka na wymiar Kraków będzie skrojona idealnie!

Lada apteczna

Z punktu widzenia klienta, lada jest jednym z najważniejszych elementów każdej apteki. Powinna być reprezentacyjna. W zależności od upodobań właścicieli może być nowoczesna lub klasyczna, wręcz staromodna. W Meble Prato potrafimy zaprojektować każdy rodzaj, idealnie dopasowany do wielkości i jasności wnętrza. Może być wykonana z drewna, sklejki albo posiadać specjalną okleinę.

Półki, szuflady

Dla farmaceutów w pracy najważniejsze jest szybkie i bezbłędne odnalezienie leków. Nasza firma stara się zaprojektować każdą aptekę tak, aby funkcjonowanie w jej obrębie było wręcz intuicyjne. Stworzymy odpowiednie półki, na których można wyeksponować leki i suplementy diety dostępne bez recepty. Zajmiemy się również ich podświetleniem. Przy odpowiedniej segregacji, ani klienci, ani pracownicy nie będą mieli problemu z odnalezieniem tych, które są poszukiwane.

Kolejnym tematem są szuflady. Te są wyjątkowe. Szafki farmaceutów nie powinny posiadać wąskich, płytkich szuflad. Muszą być to przestronne schowki, w których zmieszczą się leki, w różnych opakowaniach. Często proponujemy również przygotowanie podziałek wewnątrz szuflad, co pomaga oddzielić jedne leki od innych. Takie szuflady powinny lekko się otwierać i zamykać.

Budżet ma dla nas znaczenie

Dokładnie omawiamy z naszymi klientami kwestie budżetu, za który ma powstać apteka na zamówienie Kraków. Nie będziemy oferować Ci rozwiązań, które przekraczają Twoje możliwości finansowe. Stworzymy dla Ciebie wnętrze, które będzie spełniało wszystkie Twoje oczekiwania. Działamy bez ukrytych kosztów, bez klauzul pisanych drobnym druczkiem. Współpraca z nami jest jasna i przejrzysta. Umów się z nami na spotkanie, podczas którego omówimy jej szczegóły.