Krzesła na wymiar

Krzesła na wymiar w Krakowie

W Meble Prato doskonale wiemy, jak trudno czasem znaleźć krzesła, które będą pasowały do wnętrza i zamierzonego planu. Wiele modeli dostępnych w sklepach jest do siebie podobnych. Przez to w różnych mieszkaniach czy domach można znaleźć te same meble. W Meble Prato stawiamy na oryginalność i indywidualizm! Dlatego oferujemy naszym klientom krzesła na zamówienie Kraków! Wykonujemy produkt od A do Z. Zajmujemy się nie tylko doradztwem, ale przygotujemy również projekt i zrealizujemy go, używając wybranych przez klienta materiałów.

Idealne, dopasowane do Ciebie

Nasze krzesła na wymiar Kraków przygotowujemy w oparciu o indywidualne życzenia naszych klientów. Dzięki temu są idealnie dopasowane do każdego wnętrza i swojej roli. Przygotowane przez nas krzesła mogą być szersze lub węższe od tradycyjnych. Decyzja o ich wysokości również należy do klienta. Z tego względu nasze projekty są unikalne. Jesteśmy pewni, że nie znajdziesz podobnych krzeseł w żadnym innym domu.

Odważne połączenia

Krzesła na zamówienie Kraków to często nietuzinkowa wizja klienta. My nie boimy się wyzwań, w związku z czym często łączymy ze sobą materiały, które z pozoru nie pasują do siebie. Dzięki temu otrzymujemy fantastyczny i zachwycający efekt. Możemy przygotować dla Ciebie krzesła jednolite lub totalnie kolorowe. Niezależnie od tego, czy poszukujesz krzeseł, wykonanych z drewna, tworzywa sztucznego czy z elementami metalu – jesteśmy w stanie je wykonać.

Do każdego pokoju

Nie musisz ograniczać się jedynie do krzeseł, do Twojej jadalni. Chętnie przygotujemy krzesła do kuchni, hokery do wysokich blatów, krzesła do wypoczynku, gabinetu lub pokoju dziecka. Wykonujemy również wzmocnione konstrukcje, które mają zwiększony udźwig. W związku z tym zyskujesz pewność, że krzesło nigdy Cię nie zawiedzie! Otwarte głowy i uważne śledzenie nowoczesnych trendów to nasza codzienność. Doskonale wiemy, co właśnie jest na topie i chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązania do Twojego wnętrza oraz potrzeb.

Nie zwlekaj i umów się na spotkanie z naszymi projektantami. Chętnie porozmawiają z Tobą na temat Twojej wizji, po czym przeleją ją na papier.